Katalog produktów

reklama

Szybki kontakt

      
 

Kontakt formularz online

     pon - sob
   9:00 - 19:00  

 

               

Sprawdź status przesyłki

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

 

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Regulamin

Właścicielem i administratorem portalu RAPSTAR.PL jest:

Thug Studio z siedzibą i biurem obsługi klienta w Krakowie

 


I. Składanie zamówienia

 1. Zamówienia można składać wyłącznie poprzez stronę internetową przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panela zakupów.
 2. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Kupujący otrzymuje emaila z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów lub zmiany cen produktów bez wcześniejszego poinformowania klientów.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy, formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, transakcja nie zostanie zautoryzowana w systemie płatniczym dotpay (w przypadku płatności kartą), kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie (w przypadku płatności przelewem) lub przesyłka nie zostanie odebrana z poczty polskiej/od kuriera.
 5. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym zamawiającego, nie dotyczy to cen zamówień będących w trakcie realizacji. Jeśli cena podana w potwierdzeniu jest różna od ceny widniejącej w sklepie internetowym zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia.
 6. Zamawiający każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.
 7. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
 8. Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.
 9. Ważne !w wyjątkowych przypadkach jeśli kupujący zamawia rozmiar XXL lub większy czas realizacji może się wydłużyć lub ze względów kosztowych materiału lub trudno dostepnego rozmiaru , żadana będzie dopłata do rozmiaru większego niż standardowy tj. 20,00 zł PLN.


II. Realizacja zamówienia/koszty wysyłki

 1. Zamówienie wysyłamy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu, czyli po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.
 2. Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
 3. Dostępność towaru oznacza czas realizacji zamówienia, może mieć następujące oznaczenia:
  • - dostępny od ręki - czyli produkt wykonany na specjalne zamówienie realizacja  w ciągu  24godzin
  • - dostępny w 48 godzin - produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy.
  • - dostępny do 7 dni roboczych - produkt jest trudno dostępny i musi zostać sprowadzony.
  • - dostępny na zamówienie - produkt dostępny jest na zamówienie.
  • - chwilowo niedostępny - produkt jest aktualnie niedostępny.
 4. Oznaczenie dostępności informuje, ile dni roboczych zazwyczaj upływa od chwili złożenia zamówienia do momentu skompletowania zamówionych produktówu i przygotowania ich do wysyłki.
 5. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia do 10 dni roboczych. O każdym przedłużeniu tego terminu Sklep zobowiązuje się poinformować klienta, a klient zobowiązuje się potwierdzić aktualność zamówienia.
 6. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 7. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty w danej chwili niedostępne, poinformujemy o tym mailowo lub telefoniczne. Wówczas można będzie wybrać między oczekiwaniem na najbliższą dostawę, zaproponujemy inny podobny produkt bądź zwrot pieniędzy.
 8. Kupujący zostaje poinformowany o przesłaniu zamówionego towaru w osobnym emailu.
 9. Towary o dużych rozmiarach takie jak foteliki samochodowe, wózki dziecięce, łóżeczka, kojce, krzesełka wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 10. Koszty wysyłki pokrywa kupujący.
 11. Specyfikacja opłat za przesyłki w zależności od formy dostawy i sposobu płatności .
 12. Odbiór osobisty jest możliwy po wybraniu opcji "odbiór osobisty po przedpłacie" 9zł .

 

  Poczta Polska  Inpost 
Przelew         11 ZŁ       - 

Karta płatnicza / Płatność Online

( Przelewy24,Dotpay,Paypal )

       14 ZŁ       -

                   * Zamówienia o wartości powyżej 100pln wysyłane są na nasz koszt.


III. Gwarancje i zwroty

 1. Wszystkie produkty oferowane na stronie rapstar.pl są wykonane na specjalne zamówienie życzenie klienta.Są to produkty kolekcjonerskie wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek.
 2. W przypadku reklamacji towaru kupujący wysyła towar na własny koszt, z pisemnym opisem wady, po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt ten zostanie mu zwrócony na wskazane konto bankowe.
 3. Zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000, nr 22, poz. 271) klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w stanie niezmienionym bez podania przyczyn do 10 dni od daty dostawy przesyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego na adres znajdujący się na przesyłce.Proszę o wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza zwrotu umieszczenia w przesyłce zwrotnej.                                                                                      
 4. Formularz zwrotu dostępny  tutaj  
 5. Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania nie podlegają zwrotowi.
 6. Odzież kolekcjonerska wykonana na specjalne zamówienie klienta nie podlega zwrotowi.

                                       

 IV. Ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo zakupów.

 1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 informujemy, że Twoje dane osobowe przechowywane są w zbiorze danych rapstar.pl .
 2. Złożenie zamówienia w portalu Rapstar.pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.Nr 133. poz. 883).
 3. Dane te będą przetwarzane w celu realizacji zamówień oraz w celach marketingowych.
 4. Dane Klientów nie są przekazywane osobom trzecim.
 5. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.


V. Postanowienia końcowe.

 1. Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia.
 2. Portal sprzedażowy zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu
 3. Składający zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

VI. Reklamacje dotyczące Towarów

 1. Rapstar.pl jako portal z artykułami kolekcjonerskimi odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres sklep@rapstar.pl. Rapstar.pl zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do [14] dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 3. Rapstar.pl jest wytwórcą produktów kolekcjonerskich - wykonanych jako rękodzieło na specjalne zamówienie Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej o ile taka będzie wydana wraz z zakupionym towarem. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio u producenta lub wytwórcy,którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

pozdrawiamy RAPST✰R.PL  

Lista plików