Katalog produktów

reklama

Szybki kontakt

      
 

Kontakt formularz online

     pon - sob
   9:00 - 19:00  

 

               

Sprawdź status przesyłki

ŚLEDZENIE PRZESYŁEK

 

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Aktualności

Wzory koszulek przedstawione na portalu rapstar.pl są naszego autorstwa.

Są to unikalne projekty kolekcjonerskie głównie z gatunku Hip Hop ,Rap , Filmowe , Muzyka , Różne okazje jak i innych kategorii o bardzo niskim nakładzie .Możesz być pewien że takich wzorów nie znajdziesz nigdzie indziej.Przyjmujemy także indywidualne zamówienia ,jeśli chcesz zaprojektować koszulkę ..? Nie ma problemu - dokonujesz zamówienia -płacisz online - wysyłasz projekt w plikach PNG,JPG,RAW,PSD etc... - następnie cieszysz się Swoją koszulką :)

Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

Jeśli chcesz się wyróżnić doskonale że tutaj trafiłeś/aś. :)

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo w naszym portalu RAPST✰R.PL. poprzez zainstalowany certyfikat SSL .Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem naszej witryny internetowej.Każdy odwiedzający stronę ma wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.Twoje zamówienie , dane jak i płatność online będą bezpieczne. Sprawdź w przeglądarce czy przy adresie jest widoczna zielona kłódka.

 

Wykonujemy nadruki cyfrowe DTG bezpośrednio na danym podkładzie, np. koszulce czy longsleeve. Jest to nowoczesna metoda dzięki, której można zamawiać zarówno jednokolorowe nadruki jak i wielobarwne z przejściami tonalnymi z tekstem już od 1szt. Fotorealistycznie odwzorowuje  kolory, przejścia oraz półtony na białych, czarnych i kolorowych podłożach. W przypadku drukowania na białych podłożach drukarka nakłada bezpośrednio kolor z zestawu CMYK ( Cyan, Magenta, Yellow, Black). Dzięki temu nadruk jest całkowicie niewyczuwalny w dotyku. Nadruk na podłożach ciemnych i kolorowych charakteryzuje się tym, iż w pierwszej fazie drukarka nakłada białą farbę jako podkład, a w drugiej fazie kolor (CMYK). Przyjmujemy pliki w formatach jpg, .gif, .psd, .cdr, .png, .pdf i inne o rozdzielczości 150 – 300dpi, o profilu kolorów CMYK.

Posiadamy profesjonalny sprzęt:

 

 

Nadruki wykonujemy na koszulkach renomowanej firmy


     Fruit of the Loom w krojach Damskich i Męskich 


Materiał: 100% bawełna*, Nić Belcoro®
*Ash 99% bawełny, 1% poliestru
*Heather Grey 97% bawełny, 3% poliestru
Gramatura: Biały – 160gm/m²
kolorze – 165gm/m²
Rozmiary:  S - 3XL  ( MĘSKIE )  S - 2XL (DAMSKIE)

DOSTĘPNE ROZMIARY    

       

 

         

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.